TAKAMPEL, empirstil, 1900-talets första hälft. Total höjd 75 cm.

124932. TAKAMPEL, empirstil, 1900-talets första hälft. Total höjd 75 cm.

I mitten patinerad metallskål. Sex elektriska ljushållare med örnar. Avslutande tallkotte. Diameter 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 914