TAKLAMPA, ampelmodell, behängd med prismor, 1900-tal.

12488. TAKLAMPA, ampelmodell, behängd med prismor, 1900-tal.

Höjd ca 59 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 59 cm.

Slitage.

Antal besök: 760