FIGURIN, Gubbe med käpp. skuret och bemålat trä, signerad och daterad HR 1931.

124834. FIGURIN, Gubbe med käpp. skuret och bemålat trä, signerad och daterad HR 1931.

Höjd ca 26 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 191