BARSKÅP i form av jordglob, 1900-tal.

1248292. BARSKÅP i form av jordglob, 1900-tal.

höjd 100 cm, bredd 70 cm.

bruksslitage, något mindre märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 100 cm, bredd 70 cm.

Antal besök: 2 081