TRUMPET, Westminster, Besson, 1900-tal.

1248102. TRUMPET, Westminster, Besson, 1900-tal.

Med väska. Längd ca 55 cm.

Bruksslitage. Väska med fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med väska. Längd ca 55 cm.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 189