HYLLA, teak, 1950/60-tal.

HYLLA, teak, 1950/60-tal.
124809. HYLLA, teak, 1950/60-tal.

Längd 120, djup 40, höjd 158 cm.

Bruksslitage, obetydlig fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 950