SOFFA, gustaviansk, 1800-tal.

SOFFA, gustaviansk, 1800-tal.
1247985. SOFFA, gustaviansk, 1800-tal.

höjd 94 cm, längd 186 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 94 cm, längd 186 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 551