BORDSUR, förgylld brons. Frankrike, nyrokoko 1800-talets senare hälft.

124777. BORDSUR, förgylld brons. Frankrike, nyrokoko 1800-talets senare hälft.

Dekor av skördeattribut. Höjd 36 cm.

Förgyllning med slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllning med slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 400