HÖGTALARE par Grundig Audiorama.

1246921. HÖGTALARE par Grundig Audiorama.

Rundstrålande golvhögtalare i klotform på tredelad fot. Diameter 30 cm, höjd 90 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor och saknade metallister. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 294