Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
ÅKE NELSON. Vinterlandskap med hus och promenerande. Olja på duk. Signerad och daterad -63.
124686. ÅKE NELSON. Vinterlandskap med hus och promenerande. Olja på duk. Signerad och daterad -63.
21 x 26 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
21 x 26 cm.
Gomér & Andersson Linköping
2 153