ÅKE NELSON. Vinterlandskap med hus och promenerande. Olja på duk. Signerad och daterad -63.

124686. ÅKE NELSON. Vinterlandskap med hus och promenerande. Olja på duk. Signerad och daterad -63.

21 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

21 x 26 cm.

Antal besök: 2 260