KISTA, trä, 1900-tal.

KISTA, trä, 1900-tal.
1246626. KISTA, trä, 1900-tal.

höjd 37 cm, längd 84 cm, djup 50 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 500