LEKSAKSBIL, limousine, litograferad plåt, Tyskland, 1920/30-tal.

124632. LEKSAKSBIL, limousine, litograferad plåt, Tyskland, 1920/30-tal.

Längd ca 13,5 cm. Märkt Germany.

Slitage, något hoptryckt, troligen saknas delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 804