SILVERFÖREMÅL, 1900-tal, vikt ca 650 gram.

124584. SILVERFÖREMÅL, 1900-tal, vikt ca 650 gram.

Mestadels souvenir skedar.

Slitage, gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels souvenir skedar.

Slitage, gravyr.

Antal besök: 607