ELGITARR (barnstorlek), FODRAL samt FÖRSTÄRKARE, Epiphone Special model, Novanex K100R.

124565. ELGITARR (barnstorlek), FODRAL samt FÖRSTÄRKARE, Epiphone Special model, Novanex K100R.

Svart.
Gitarr märkt; Epiphone, Special Model, Express, Limited Edition, Custom Shop.

Förstärkarem Novanex K100R.

Ej funktionstestat.
Repor/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svart.

Förstärkarem Novanex K100R.

Ej funktionstestat.
Repor/slitage.

Antal besök: 2 214