JÖRGEN FOGELQVIST. Olja på duk. Signerad och daterad -73.

124543. JÖRGEN FOGELQVIST. Olja på duk. Signerad och daterad -73.

"Vid Saltholmens dambad". 40 x 40 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 235