DAVID LARSSON. Olja på duk. Signerad och daterad 1919.

124536. DAVID LARSSON. Olja på duk. Signerad och daterad 1919.

Motiv från Henån. 60 x 74 cm.

Krackeleringar, retuscher.

David Larsson (1898–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv från Henån. 60 x 74 cm.

Krackeleringar, retuscher.

David Larsson (1898–1976)

Antal besök: 2 421