CAPE samt KRAGE, päls, 1900-tal.

1245180. CAPE samt KRAGE, päls, 1900-tal.

Stängs med hyska och hake.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stängs med hyska och hake.

Bruksslitage.

Antal besök: 757