SÄNGBORD, 1 par, teak, 1950/60-tal.

124494. SÄNGBORD, 1 par, teak, 1950/60-tal.

höjd 51, bredd 45, djup 32 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 817