VINDFLÖJEL, tupp, 1900-tal.

VINDFLÖJEL, tupp, 1900-tal.
124451. VINDFLÖJEL, tupp, 1900-tal.

Längd ca 41.5 cm. Total höjd 85 cm.

Bruksslitage, repor, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor, rost.

Antal besök: 3 506