BOKHYLLA, "Continental" Nisse Strinning för String, 1960/70-tal.

124422. BOKHYLLA, "Continental" Nisse Strinning för String, 1960/70-tal.

Etikettmärkta hyllplan, 10 st, i ek, 3 st gavlar i borstat stål samt 2 skåp. Höjd 187, djup ca 30 cm.

Bruksslitage, märken på skåp och hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 744