SKRIVBORD, engelsk stil, mahogny, med läderklädd skiva, 1900-tal.

12434. SKRIVBORD, engelsk stil, mahogny, med läderklädd skiva, 1900-tal.

Nycklar finns, längd 121, bredd 60, höjd 76 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 245