KANNA, silver, Jonas Gustav Lock, Söderhamn 1872.

1243054. KANNA, silver, Jonas Gustav Lock, Söderhamn 1872.

Höjd ca 14 cm. Vikt ca 100 g.

Slitage. Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14 cm. Vikt ca 100 g.

Slitage. Smärre bucklor.

Antal besök: 441