CARMELO PAFUMI. Gouache.

CARMELO PAFUMI. Gouache.
1243047. CARMELO PAFUMI. Gouache.

"Sittande man" 58 x 38 cm.
Signerad.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Sittande man" 58 x 38 cm.
Signerad.

Bruksslitage.

Antal besök: 442