FAT, porslin, bär Royal Vienna liknande märkning, monogramsignerad AF.

124299. FAT, porslin, bär Royal Vienna liknande märkning, monogramsignerad AF.

Med dekor av kvinnofigurer. Diameter 34 cm.

Slitage, smärre färgbortfall på förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 458