SKULPTUR, täljsten, Fågel, Rhodesia, Afrika, signerad under botten ASK.

124294. SKULPTUR, täljsten, Fågel, Rhodesia, Afrika, signerad under botten ASK.

Höjd 70 cm.

Slitage, repor, större nagg vid fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 70 cm.

Antal besök: 1 972