PARTI KERAMIK, 4 st. ugnsformar, Rörstrand samt Blomstertupp, Deco.
124236. PARTI KERAMIK, 4 st. ugnsformar, Rörstrand samt Blomstertupp, Deco.
2 st. ugnsformar "Grill", rund, diameter 19 cm, oval, diameter 24,5 cm. 1 ugnsform "Koka", längd 23,5, bredd 13 cm. Tupp, design Rosa Ljung, höjd 29 cm.
Formar bruksslitage. Tuppens kam lagad, samt nagg.