HALLBYRÅ och SPEGEL med BELYSNING, Teak, "Lucia M2", Fröseke AB Nybrofabriken, 1950/60-tal.

124228. HALLBYRÅ och SPEGEL med BELYSNING, Teak, "Lucia M2", Fröseke AB Nybrofabriken, 1950/60-tal.

Etikettmärkt . Byrå, längd 70, bredd 30, höjd 58 cm. Spegel, bredd 49, höjd 125 cm.

Slitage. Fanérbortfall på en låda. Strömbrytare på spegeln är trasig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 147