SERVIS, 57 delar,"Swedish grace" Rörstrand.

1242105. SERVIS, 57 delar,"Swedish grace" Rörstrand.

12 st tallrikar ca ø 24,5 cm
12 st djupa tallrikar ca ø 24,5 cm
12 st assietter ca ø 21 cm
11 st fat ca ø 17 cm
4 st skålar
1 st såsskål
4 st uppläggningsfat
1 st kanna.

Bruksslitage,något nagg kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st tallrikar ca ø 24,5 cm
12 st assietter ca ø 21 cm
11 st fat ca ø 17 cm
4 st skålar
1 st såsskål
4 st uppläggningsfat
1 st kanna.

Antal besök: 938