FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
1242008. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Bredd 76 cm, djup 60 cm, höjd 91 cm.

Klädsel med fläckar och slitage, solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!
1242008. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Antal besök: 379