JAN LUNDQVIST. etningar, 6st, signerade.

1241797. JAN LUNDQVIST. etningar, 6st, signerade.

Scen ur kinesiskorna, bildyta 19x21cm, daterad -60
Dirigenten, bildyta 17,5x16,5cm, daterad -60
Orfeus o Eurydike, bildyta 19,5x15cm, daterad -60
Kerstin Meyer ur kinesiskorna, bildyta 16,5x9,5cm, daterad -60
Drottningholmsteatern, bildyta 19x8,5cm, daterad -60
Naken, bildyta 25x16cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Naken, bildyta 25x16cm.

Auktionisten i Södertälje
Antal besök: 514