INDUSTRILAMPA, Triplex-pendel, Petter Johansson, 1900-talets mitt.

124149. INDUSTRILAMPA, Triplex-pendel, Petter Johansson, 1900-talets mitt.

Märkt Triplex-Pendel Patent Sweden.

Slitage, rost, skador, delvis omlackad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 393