KERAMIKFÖREMÅL 4 st, 1900-tal.

1241414. KERAMIKFÖREMÅL 4 st, 1900-tal.

Bland annat Rörstrand och Ekeby Lindstrand
Största storlek 30 cm.

bruksslitage, vas med inre missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Största storlek 30 cm.

Antal besök: 401