Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
CARL FREDRIK REUTERSVÄRD. Leonardo. Färglitografi. Signerad CFR. 11/100.
124105. CARL FREDRIK REUTERSVÄRD. Leonardo. Färglitografi. Signerad CFR. 11/100.
52x37 cm.
Något gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
52x37 cm.
Något gulnad.
Garpenhus Auktioner
741