BENGT ORUP. Komposition i rött. Färglitografi. Signerad och numrerad 127/180.

124102. BENGT ORUP. Komposition i rött. Färglitografi. Signerad och numrerad 127/180.

Bildyta 45 x 60 cm.

Blad något gulnat i kanterna.

Bengt Orup (1916–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 45 x 60 cm.

Blad något gulnat i kanterna.

Bengt Orup (1916–1996)

Antal besök: 822