SERVISDELAR, 9 delar, "Grand", Upsala Ekeby, Gefle.

124062. SERVISDELAR, 9 delar, "Grand", Upsala Ekeby, Gefle.

6 koppar med fat.
Tekanna.
Gräddkanna samt sockerskål.

Bruksslitage, vissa delar med krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 koppar med fat.
Tekanna.
Gräddkanna samt sockerskål.

Antal besök: 764