VÄXELTELEFON, märkt Schema A 1942.

1240554. VÄXELTELEFON, märkt Schema A 1942.

Höjd ca 31cm
Enligt ägare har den tidigare suttit på polisstationen i Löddeköpinge.

Skador. Slitage. Del/delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 31cm

Antal besök: 542