IDAN HOJMAN. Kite-pojke.

IDAN HOJMAN. Kite-pojke.
1240518. IDAN HOJMAN. Kite-pojke.

Analog fotografering i medelformat. FineArt digitalt tryck på bariterat papper i Ilford
Fotografi taget i Varanassi, Indien, 2008
På baksidan med titeln, numrerad 3/25 och signerad av författaren
30 x 30 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 30 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 558