GIDEON ERIKSSON. Motiv från Harstena. Olja på pannå. Signerad och daterad -94.

124050. GIDEON ERIKSSON. Motiv från Harstena. Olja på pannå. Signerad och daterad -94.

29 x 35 cm.

Gideon Eriksson (1915–1996)

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 35 cm.

Gideon Eriksson (1915–1996)

Antal besök: 1 828