MODEST URGELL. Strand.

MODEST URGELL. Strand.
1240329. MODEST URGELL. Strand.

Olja på målarens palett
signerad
27 x 21,5 cm.

Spricka i stödet. Förmodligen häftad till ramkortet. Liten retuschering. Förgylld träram. Ej undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på målarens palett
signerad
27 x 21,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 567