FRANCESC D'ASSÍS GALÍ. Bodegon.

1240222. FRANCESC D'ASSÍS GALÍ. Bodegon.

Olja på duk
signerad
54,5 x 64,5 cm.

I gott skick. Stomme i snidat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
signerad
54,5 x 64,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 1 259