VAS, glas, Wilke Adolfsson, Orrefors.

1240138. VAS, glas, Wilke Adolfsson, Orrefors.

Signerad och daterad -99, höjd 33,5 cm, diameter 23,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 650