BOKSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

124011. BOKSKÅP, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 180, bredd ca 40, höjd 206,5 cm
9 st hyllplan finns. 2-delat.

Slitage och repor, lås till ett underskåp skadat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 st hyllplan finns. 2-delat.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 289