MATTA, orientalisk, ca 193 x 119 cm.

124003. MATTA, orientalisk, ca 193 x 119 cm.

Polykromt mönster.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykromt mönster.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 830