SIDENTAVLA, Kina, 1800-tal.

SIDENTAVLA, Kina, 1800-tal.
124002. SIDENTAVLA, Kina, 1800-tal.

Landskapsvy med hus. 96x41 cm.

Slitage samt fläckar och veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 477