KÄPP MED SILVERKRYCKA, tidigt 1900-tal.
1239959. KÄPP MED SILVERKRYCKA, tidigt 1900-tal.
Längd 87 cm.
Kraftigt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 87 cm.
Kraftigt slitage.
132