MODELLJÄRNVÄGSDELAR FLEISCHMANN , lok, vagnar, spår mm, 1900-tal, 1-låda.

1239955. MODELLJÄRNVÄGSDELAR FLEISCHMANN , lok, vagnar, spår mm, 1900-tal, 1-låda.

3 lok
3 vagnar
2 transfotmatorer samt räls.

Skador och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 lok
3 vagnar
2 transfotmatorer samt räls.

Antal besök: 520