EGIL CARLSSON. "PREKÄR SITUATION".

1239724. EGIL CARLSSON. "PREKÄR SITUATION".

Signerad och daterad -56, olja på duk 80x106 cm.

Någon smutsfläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Någon smutsfläck.

Antal besök: 1 153