JEAN BAZAINE. Färglitografi och bok, signerad och numrerad 45/100.

123950. JEAN BAZAINE. Färglitografi och bok, signerad och numrerad 45/100.

Komposition, 28 x 32 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, 28 x 32 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 809