LAMPBORD, 2 st, England för Nordiska kompaniet,1900-tal.

12394. LAMPBORD, 2 st, England för Nordiska kompaniet,1900-tal.

Mahogny, skyltmärkta, längd 49, bredd 42, höjd 67 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 763