TAVLOR 2 st: olja på duk + tryck.

123926. TAVLOR 2 st: olja på duk + tryck.

Olja på duk, badande flicka, 44x36 cm. Tryck med guldfärgad passepartout, badande kvinna, 49x15 cm.

Slitage, skador på ram. (Reflexer i glaset på trycket).

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 802